Mail ons op info@fly-over.nl Emailadres: info@fly-over.nl
Bel ons op 070 321 0180 Telefoonnummer: 070 321 0180
snel je rijbewijs halen?

Ik wil een gratis proefles aanvragen

Vraag hieronder uw proefles aan, deze is gratis en geheel vrijblijvend.

Waarom Fly-Over

  • Betrouwbare & kwalitatief goede rijopleidingen
  • Al onze rij-instructeurs zijn RIS gecertificeerd
  • Meer dan 30 ervaren rij-instructeurs met een verklaring van goedgedrag
  • Een transparante rijschool
  • Al onze leerlingen zijn verzekerd
  • Gespreid betalen is mogelijk
  • U kunt uw lesovereenkomst op ieder moment ontbinden

Vestingen in Den Haag, Zoetermeer en Ypenburg.
Dus ook ideaal als je in Rijswijk, Delft, Nootdorp, Voorburg, Leidschendam, Scheveningen of in het Westland woont.

Goedkoop is duurkoop

flyover powned

Afgelopen donderdag was er bij PowNed een reportage over de rijschoolbranche. In deze reportage werd eens te meer duidelijk dat de juiste keuze voor een rijschool enorm belangrijk is. Een verkeerde keuze kan leiden tot enorme teleurstellingen en een grote financiële deceptie. Wij zijn trots dat Powned onze rijschool heeft uitgekozen om onze mening te mogen ventileren in deze reportage.

Laat u goed informeren wat mogelijkheden en de niet mogelijkheden zijn bij de keuze van een rijschool. Bekijk de CBR-site (slagingspercentages), de reviews en recensies op de website van de desbetreffende rijschool en laat u niet verleiden tot een pretpakket want GOEDKOOP IS DUURKOOP!

 

Posted by Rijschool Fly-Over on Friday, 9 September 2016

 

Copyright (©) 2020 Rijschool Fly-Over
Online marketing door Eye-C Multimedia