Mail ons op info@fly-over.nl Emailadres: info@fly-over.nl
Bel ons op 070 321 0180 Telefoonnummer: 070 321 0180
snel je rijbewijs halen?

Ik wil een gratis proefles aanvragen

Vraag hieronder uw proefles aan, deze is gratis en geheel vrijblijvend.

Waarom Fly-Over

 • Betrouwbare & kwalitatief goede rijopleidingen
 • Al onze rij-instructeurs zijn RIS gecertificeerd
 • Meer dan 30 ervaren rij-instructeurs met een verklaring van goedgedrag
 • Een transparante rijschool
 • Al onze leerlingen zijn verzekerd
 • Gespreid betalen is mogelijk
 • U kunt uw lesovereenkomst op ieder moment ontbinden

Vestingen in Den Haag, Zoetermeer en Ypenburg.
Dus ook ideaal als je in Rijswijk, Delft, Nootdorp, Voorburg, Leidschendam, Scheveningen of in het Westland woont.

2toDrive afgelopen experiment, wat nu?

2to drive fly over

Er is al enige tijd onrust binnen de rijschoolbranche. 2toDrive, het succesvolle experiment waarbij jongeren op hun 17e hun rijbewijs konden halen verliep af op 1 november. De wetgeving was op dat moment nog niet rond, naar verwachting zou dit begin 2018 worden. Tot de dag van vandaag kunnen zowel het ministerie van Infrastructuur en Waterstaat als het CBS geen duidelijkheid geven over de invoeringsdatum van 2toDrive. Wat betekent dit voor onze leerlingen?

 Leerlingen van 16 jaar en ouder

Ben jij 16 jaar geworden voor 1 november 2017, dan geldt de overgangsregeling en vaste schema van 2toDrive nog voor jou, bekijk het hieronder.

 • 16 jaar:                     Starten met theorielessen
 • 16,5 jaar:                  Praktijklessen mits aanvraag begeleiderspas
 • 17 jaar:                     Praktijkexamen afleggen
 • 17 tot 18 jaar:           Autorijden met begeleiderspas en begeleiders
 • 18 jaar:                     Zelfstandig autorijden

 

Leerlingen onder 16 jaar

Ben jij op 1 november jonger dan 16 jaar, dan kunnen er nog geen examens afgelegd worden tot de nieuwe wet is ingevoerd. CBR heeft aangegeven dat deze groep jongeren wel alvast mogen starten met  theorielessen, alleen mag er nog niet deelgenomen worden aan theorie-examens zolang de nieuwe wet nog niet is ingevoerd. “Naar verwachting treedt deze wet begin 2018 in werking, waarmee verwacht wordt dat deze jongeren in ieder geval gewoon kunnen starten met praktijklessen als zij 16,5 jaar zijn.”

 

Pre-order theorie- en praktijk examens

Rijschool Fly-Over wil jongeren onder de 16 jaar een mogelijkheid geven om zich vrijblijvend aan te melden voor de theorielessen oftewel: pre-order. Wanneer de nieuwe wetgeving is ingevoerd zal de vraag stijgen voor de theorie- en praktijk examens met hoge kansen op volboekingen. Pre-order de examens bij Rijschool Fly-Over en begin direct wanneer je de gevraagde leeftijd hebt bereikt zonder enige wachttijd.

 

Meld je uitsluitend vrijblijvend aan en wees één van de eerste om te starten met 2todrive. Je kunt je aanmelden door middel van ons contactformulier (klik hier) of telefonisch contact op te nemen.

 

Meld je hieronder aan op onze nieuwsbrief voor alle updates.

Copyright (©) 2020 Rijschool Fly-Over
Online marketing door Eye-C Multimedia